Veseli Goblin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veseli Goblin

Klub društvenih i didaktičkih igara,maketarstva,kolekcionarstva i druženja.
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dzin dzinovski dzin

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Atriann
Svakodnevni gost
Svakodnevni gost
Atriann


Broj poruka : 78
Godina : 38
Location : Strig,Valakija
Datum upisa : 09.10.2007

Character sheet
KOckica sudbine: 1

Dzin dzinovski dzin Empty
PočaljiNaslov: Dzin dzinovski dzin   Dzin dzinovski dzin Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 12:28 pm

Landz:
4*Sacred Foundry
4*Plains
4*Mountain
4*Ancient Amphiteater(ako neko ima ovo treba mi)
4*Battlefield Forge
2*Boros Garisson
Bica:
4*Stinkdrinker Daredevil
1*Hamletback Giant
3*Sunrise Sovreign
4*Thundercloud Shaman
4*Giant Harbinger
3*Brion Stoutarm
4*Blind-spot Giant
Madjije:
2*Pyroclasm
3*Giant's Ire
2*Favor of the Mighty
4*Lotus Bloom
4*Boros Signet
--------------------------------------------------------------------
Spil je bolest,WotC su napravili najimba plemena ikad.Vazno mi je samo da imam bar 2 landa u ruci,lotus ili signet i ovog djavolka sto jeftini dzinove i zabava moze da pocne.Samo ubacujem krmad,koja ili pumpaju jedni druge i daju im trample ili mi fetchuju karte(i to ne samo bica),gin koji je bice i mass removal u jednom,heal,i nacin da ako se zakljucamo sa bicima direktno gadjam u glavu protivnika.Komotno sam u jednoj partiji zahvaljujuci dvojici smrdljivaca ubacio onog dzina sto stavlja kantere na sebe,pa onog sto zrtvuje bica i ima life link i dzina koji daje svima +2/+2 trample.I to je bio 5. potez.I onda sa dzinom koji je 17/17 i ima trample napadnem i zrtvujem ga sa Stoutarmom i cao djaci!Inace spil mi je izgubio 2:1 od jebenog drveca!I treefolci su majmuni prve klase.Predlazem da svako napravi tribal spil i time da se mlatimo!!!


cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.izvorimagije.com
kokosh
Gost
Gost
kokosh


Broj poruka : 36
Location : chachak
Datum upisa : 27.10.2007

Dzin dzinovski dzin Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzin dzinovski dzin   Dzin dzinovski dzin Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 1:30 pm

ja kad sam govorio "napravi dzhajante aco...napravi" ti si se oholo smejao Razz

elem choveche dek ti je u standardu! sem signeta...a njih lako mozhesh da zamenish sa mind stone-ovima...koji dodushe ubrzavaju kolorles, ali i vuku kartu u lejt gejmu!!! probaj sa njima chisto da vidimo kako bi se snashli u standardu, boros garnizon ti nije "must" ja bih rekao. e da mislim da te kontrola kida! mozhda da probash s onim shto kazhe da su noncreature spells skuplji??? od nas imash stormcloud gianta -FOIL (: i videtjemo dal imamo josh neshta da ti damo...lepota je shto je dek bukvalno djabe, al ko shto rekoh verujem da crkava od kontrole :/ jotun grunt a? stavlja u dzhep sve ove tarmogoyfe (:
Nazad na vrh Ići dole
Atriann
Svakodnevni gost
Svakodnevni gost
Atriann


Broj poruka : 78
Godina : 38
Location : Strig,Valakija
Datum upisa : 09.10.2007

Character sheet
KOckica sudbine: 1

Dzin dzinovski dzin Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzin dzinovski dzin   Dzin dzinovski dzin Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 4:58 pm

Ma ova verzija je s neba pa u rebra...Cak mi nije ni tolika frka sa manom u smislu da mi treba sarenoliko,uglavnom mi je crven spil,tako da komotno mogu bez dual landova.NIsam pravio SB-ali bi u njemu drzao taj artefakt i desolation giante.Kontam da bi me kaunteri odvalili od mozga.No,sve u svemu ja sam zadovoljan ovom verzijom.I cheers foil GIANT!!! bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.izvorimagije.com
djole79
Svakodnevni gost
Svakodnevni gost



Broj poruka : 62
Datum upisa : 13.10.2007

Dzin dzinovski dzin Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzin dzinovski dzin   Dzin dzinovski dzin Icon_minitimePon Okt 29, 2007 12:17 am

mislim da bi te merfolci iskanterovali samo tako Smile

a sto sam ih sastavio...bolesno...
sad cu da postavim moje TRIBAL spilove pa da komentarisete...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dzin dzinovski dzin Empty
PočaljiNaslov: Re: Dzin dzinovski dzin   Dzin dzinovski dzin Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dzin dzinovski dzin
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Veseli Goblin :: Magic: the Gathering :: MTG: Špilovi-
Skoči na: