Veseli Goblin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veseli Goblin

Klub društvenih i didaktičkih igara,maketarstva,kolekcionarstva i druženja.
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Atriann
Svakodnevni gost
Svakodnevni gost
Atriann


Broj poruka : 78
Godina : 38
Location : Strig,Valakija
Datum upisa : 09.10.2007

Character sheet
KOckica sudbine: 1

Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade Empty
PočaljiNaslov: Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade   Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 1:32 pm

Treba mi ova igrica,pa ako ima neka dobra goblinska dusa da mi je pozajmi da je instaliram...Unapred hvala...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.izvorimagije.com
Roki
Prolaynik
Prolaynik
Roki


Broj poruka : 16
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2007

Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade Empty
PočaljiNaslov: ...   Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 1:43 pm

Haha!! Taman sam pomislio da neko na ovoj temi prica o Lokiju ili nekoj od novijih igara, kad ono dobri stari Homm3. Very Happy
Jedna od najboljih igrica ikada, jos uvek je imam instaliranu na kompu. Fora je sto Armageddon's Blade ne moze da se igra ako nemas instaliran osnovni Homm3. Poslacu ti oba diska po Orku..? Samo ne znam kad ce on nazad za Kraguj-grad..
Nazad na vrh Ići dole
Atriann
Svakodnevni gost
Svakodnevni gost
Atriann


Broj poruka : 78
Godina : 38
Location : Strig,Valakija
Datum upisa : 09.10.2007

Character sheet
KOckica sudbine: 1

Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade Empty
PočaljiNaslov: Re: Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade   Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 1:47 pm

Imam instalirano i RoE i SoD,samo nemam izmedju...A o novim igricama nisam uopste obavesten,sta da gledam kad nijedna nece da mi radi,samo se nerviram dzabe.A jel izasao neki dobar FRP/RPG?I what the hell is Loki?!(a da nije bog)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.izvorimagije.com
djole79
Svakodnevni gost
Svakodnevni gost



Broj poruka : 62
Datum upisa : 13.10.2007

Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade Empty
PočaljiNaslov: Re: Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade   Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 12:01 am

pa igraj morrowind-elder scrolls 3...ako nisi vec igrao...igrica je do jaja...izaso je 4 ti deo ali ti to ne moz da igras Smile
Ima titan quest-to je novo, to sada igram, nesto kao diablo samo mnooooogo lepsa grafika Smile
Nazad na vrh Ići dole
Roki
Prolaynik
Prolaynik
Roki


Broj poruka : 16
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2007

Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade Empty
PočaljiNaslov: ..   Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 12:56 am

Bravo Djole, meni je Morrowind najbolja igra ikada. Nisam igrao preterano mnogo igara jer sam izbirljiv (Homm, Morrowind, Warcraft, Titan Quest sa expanzijom, Neverwinter Nights, Fable, Baldur's Gate..). Oblivion izgleda mnogo bolje ali zato ima mnogo slabiju pricu. Morrowind sam igrao nekih 6 - 8 meseci, natenane, a Oblivion sam izgustirao za par nedelja...

Coa, mislim da ti uz Armageddon mogu poslati i Titnan's Quest, jednostavna ali jako zarazna igra, Macak i ja smo je cepali simultano, hteli cak i iteme da izmenjamo, ali ja sam se prebacio na nesto drugo i izbrisao igru. Igra ima jako dobru opciju - sve dobre item-e i artefakte koje sakupis mozes da ostavis kod caravan driver-a pa da ih kasnije pokupis sa drugim likom. To moze dosta da olaksa igu jer dok sam npr. igrao sa Warriorom nalazio sam super oruzje i opremu za Archera, pa sam posle lepo napravio Archera i igrao ko gospodin covek. Prvo sam igrao sa likom Rogue class ali ispostavilo se da je slab pa sam napravio klasicnog Blade mastera, sibadziju, sa dual wield opcijom i nabudzio mu 2 maca od kojih je svaki nanosio neki lud damage, a kao podklasu sam uzeo Rogue (za to je najbolja, nikako primarna) pa je pojacavao damage sa nekim otrovima....Macak je napravio Rangera a kasnije Warrior/Defendera i kaze da je*be kevu...kroz igru se susreces sa raznoraznim mitoloslim stvorenjima (Kerber, Lernejska hidra sa kojima se sibao Herkul), kreces se kroz anticki svet Grcke, Egipta i Orijenta, ako se dobro secam..
Nazad na vrh Ići dole
djole79
Svakodnevni gost
Svakodnevni gost



Broj poruka : 62
Datum upisa : 13.10.2007

Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade Empty
PočaljiNaslov: Re: Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade   Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 2:01 am

DA odlicno objasnjeno...Ja sam warrior a podklasa spirit, sto bi rekli diablovci neka vrsta nekromansera. Nabudzio sam leech kinga kog vodim sa sobom, nanosi lud dammage, tako da mi dosta pomaze pri tuchama. Inace sam nasao dva macha iz legendarnog seta , zovu se ying i yang...za dual wield ekstra...Sad jurim neverwinter drugi deo, nabavio sam ekspanziju al nemam original, a ne mogu na netu da ga nadjem Smile
Morowind sam presao sa swim ekspanzijama-bloodmoon i tribunal...trebalo mi dosta bogami...SAd sam se zaludeo za HOMM5, izaslo je jos dva dodatka za njega pa cu natenane da krenem kampanje Smile Al prvo da predjem titan quest...ostalo mi jos malo...
Nazad na vrh Ići dole
Roki
Prolaynik
Prolaynik
Roki


Broj poruka : 16
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2007

Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade Empty
PočaljiNaslov: ..   Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 2:44 am

Ja nikako da se nakanim da igram NWN2...a Morrowind sam naravno presao sa expanzijama, extra su. Bloodmoon mnogo olaksava igranje jer u onom gradu postoje bogati trgovci kojima uvljas extra skupo oruzje i novcano se obezbedis.. Laughing

Cuo sam da su izasli dodaci za Homm5 ali sam ga izbrisao...da li moram opet da prelazim osnovni deo da bi mi se otvorile nove kampanje?? Ako je tako mislim da dodatke necu ni igrati, tacno bih poludeo da moram sve ponovo da prezivljavam...najbolja kampanja mi je bila sa vilenjacima, onog vilenjackog heroja sam nabudzio do besvesti..u poslednjoj kampanji sa Wizardom, kad sam dosao do onog dela gde moram da se pobedim protagonistkinju prve kampanje (koju sam takodje extra kreirao, baksuz, da sam znao da protiv nje igram kasnije vala ne bih Laughing ) desilo se da sam uspeo da je pobedim jedino s Vilenjakom. Ostale likove mi je razbucala ko nista ali je zato vilenjak razbucao nju Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Orangeweed
Svakodnevni gost
Svakodnevni gost
Orangeweed


Broj poruka : 68
Datum upisa : 13.10.2007

Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade Empty
PočaljiNaslov: Re: Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade   Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade Icon_minitimeNed Nov 04, 2007 5:18 pm

ja mogu da ti nadje homm III ako ti treba..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade Empty
PočaljiNaslov: Re: Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade   Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Heroes of M&M III:Armaggedon's Blade
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» HOMM V (heroes of might and magic) CCG

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Veseli Goblin :: Druženje :: Kompjuterske igre-
Skoči na: