Veseli Goblin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veseli Goblin

Klub društvenih i didaktičkih igara,maketarstva,kolekcionarstva i druženja.
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 MMO(masive multiplayer online) games

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Orangeweed
Svakodnevni gost
Svakodnevni gost
Orangeweed


Broj poruka : 68
Datum upisa : 13.10.2007

MMO(masive multiplayer online) games Empty
PočaljiNaslov: MMO(masive multiplayer online) games   MMO(masive multiplayer online) games Icon_minitimeNed Nov 04, 2007 6:31 pm

Posto vidim da nema tema vezan za ovu grupu igara ,evo resio sam da otvorim jednu.
Igrate li MMO i koju?Preporucite MMO.Noviteti u MMO svetu igara.
Evo za pocetak jednog dobrog sajta koji nudi pregled svih aktuelnih igara ovog tipa,kao i pregled igara ciji se izlazak ocekuje uskoro...Uostalom vidite sami(kliknite na link ispod):

MMO(masive multiplayer online) games Pearlkp3
Nazad na vrh Ići dole
Thomas_Mace
Prolaynik
Prolaynik
Thomas_Mace


Broj poruka : 5
Datum upisa : 01.12.2007

MMO(masive multiplayer online) games Empty
PočaljiNaslov: Re: MMO(masive multiplayer online) games   MMO(masive multiplayer online) games Icon_minitimeSre Dec 05, 2007 12:41 pm

Ja se trenutno zajebavam sa EVE , igra e zezov ali ima malo cudan princip levelovanja ( treba ti x dana y sati z minuta dok ti skil poraste itd. Nije lose imate trial pa probajte. trazite na google freee trial eve online
Nazad na vrh Ići dole
Orangeweed
Svakodnevni gost
Svakodnevni gost
Orangeweed


Broj poruka : 68
Datum upisa : 13.10.2007

MMO(masive multiplayer online) games Empty
PočaljiNaslov: Re: MMO(masive multiplayer online) games   MMO(masive multiplayer online) games Icon_minitimeSre Dec 05, 2007 9:45 pm

probali smo kod josipa da igramo EVE jedan dan...malo smo se smorili ...verovatno nismo bili istrajni u tome ili nas je smorilo suldo kreiranje kataktera na samom pocetku igre...
to je ono sto mi se nije dopalo...sto nekih opcija sa kreiranje karaktera ..a jos nisi ni poceo da igras i nemas pojma o cemu se radi u igri..
Ako te ne mrzi napravi neki review igre i kratke smerince..ako neko zeli da pocne da zna o cemou se radi..
Ja cu verovatno kada budem imao vremena naraviti neki post vezan za igre koje trenutno igram:

lineage 2
rappelz

Od MMO igara koje tek treba da izadju trenutno po meni paznju zavredjuju samo dve:

age of conan
aion
Nazad na vrh Ići dole
Thomas_Mace
Prolaynik
Prolaynik
Thomas_Mace


Broj poruka : 5
Datum upisa : 01.12.2007

MMO(masive multiplayer online) games Empty
PočaljiNaslov: Re: MMO(masive multiplayer online) games   MMO(masive multiplayer online) games Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 1:09 am

Pazi eve kao eve BOLI prvih mesec dva tj dok ne stignes do necega
a posle vec krece da se razvija. Sta znam samo ne idi na rudara i bice sve ok. Takodje bezi od amar vrste a pomalo i od caldarija ostali su manje vise ok. Mada minmatarski brodovi izgledaju kao rezultati neuspresnog casa tehnickog.
Nazad na vrh Ići dole
dalibor13
Prolaynik
Prolaynik
dalibor13


Broj poruka : 2
Datum upisa : 18.01.2008

MMO(masive multiplayer online) games Empty
PočaljiNaslov: Re: MMO(masive multiplayer online) games   MMO(masive multiplayer online) games Icon_minitimePet Jan 18, 2008 1:33 am

Knight online,Free download-free play MMORPG igra,i to jedna dosta dobra MMO

Evo SS:

MMO(masive multiplayer online) games 35-large
Nazad na vrh Ići dole
Orangeweed
Svakodnevni gost
Svakodnevni gost
Orangeweed


Broj poruka : 68
Datum upisa : 13.10.2007

MMO(masive multiplayer online) games Empty
PočaljiNaslov: Age of Conan   MMO(masive multiplayer online) games Icon_minitimePon Mar 17, 2008 5:11 pm

Age of Conan

Mislim da je to jedna od igara koje ce pomeriti granice igranja kada je MMO u pitanju.Vidim da se dosta polaze u ovu igru a takodje i dosta ocekuje od nje.
Igra je projekat Edios-a i Funcoma.Radnja igre je smestena u svetu kojeg je osmislio Robert E. Howard ,pisac i tvorac cuvenog Conana.Naravno vi se ne nalazite u ulozi cuvenog junaka,jer je Conan u igri osmiljen kao NPC koji je samo vladar kraljevstva.Igacu se pruza da izabere jednu od 3 rase (The Aquilonians,The Cimmerians i TheStygians) Kasnije u okviru tih rasa mozete birati klase koje navise odogvaraju vasem nacinu igre....Klasican RPG vec na samom pocetku(uostalom sta tu novo i ima da se izmisli RPG je RPG )...ali to je jedino sto je slicno ismedju ove igre i ostalih MMO nasova trenutno na trzistu..
Po onome sto sam procitao igra je zamisljenja da se igra kao solo kampanja do 20 lvl-a.Tek posle 20 lvl-a igrac je u mogucnosit da nastavi igru na serveru sa ostalim igracima koji su lvl 20 ili vise.
Igra donosi i novi totalno revolucionarni combat system,za koji je osvojila silne nagrade u periodu od kada je prvi put predstavljena (2006-2008).Naime za razliku od ostalih MMO gde su dejstav igraca bila vrlo ogranicena,Connan pruza mogucnosit da PVP PVE borbu dozivite kako jedinstveno iskustvo,slicno solo play RPG igrama sa primesama FP(first person).Igrac ce biti u mogucnosti da targetuje odredjeni deo tela kod NPC-ja ili drugog igraca...sto znaci ako hocete da odsecete galavu,moze,hocete ruku moze i to...itd
Igraci ce biti u mogucnosti da sami stvarju svet oko sebe..Npr pored vec unapred napravljenih gradjevina ,moci ce da stvaraju svoja naselja i oblikuju svet u kome zive....
Igra je u prinicpu iz trceg lica..ali su odredjene stvari impementirane tako da igrac u pojedinim sitacujama igra i iz FP...kao naprimer kod snipe moda sa lukom i srelom..
Grafika je sjajna sto mozete videti i iz screnshot-ova ispod...
Izlazak igre je zakazan za 20-ti maj 2008...

MMO(masive multiplayer online) games Ageofconangdc1cl9.thMMO(masive multiplayer online) games Ageofconangdc7so3.thMMO(masive multiplayer online) games Onyxchamber2un7.thMMO(masive multiplayer online) games Femalehoxbigkc2.thMMO(masive multiplayer online) games Ageofconangdc13v01ol6.th
Nazad na vrh Ići dole
Dark Wanderer
Svakodnevni gost
Svakodnevni gost
Dark Wanderer


Broj poruka : 64
Godina : 33
Datum upisa : 09.10.2007

MMO(masive multiplayer online) games Empty
PočaljiNaslov: Re: MMO(masive multiplayer online) games   MMO(masive multiplayer online) games Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 11:39 am

Meni je bas zanimljiva ona igrica Arch Lord podseca malo na WOW ali je extra.

MMO(masive multiplayer online) games Archlord
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/tide_star
Sponsored content





MMO(masive multiplayer online) games Empty
PočaljiNaslov: Re: MMO(masive multiplayer online) games   MMO(masive multiplayer online) games Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
MMO(masive multiplayer online) games
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Multiplayer Drekavci
» proba za online igranje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Veseli Goblin :: Druženje :: Kompjuterske igre-
Skoči na: