Veseli Goblin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veseli Goblin

Klub društvenih i didaktičkih igara,maketarstva,kolekcionarstva i druženja.
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Trazim neke opasne strategije i RPG-ove

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Atriann
Svakodnevni gost
Svakodnevni gost
Atriann


Broj poruka : 78
Godina : 38
Location : Strig,Valakija
Datum upisa : 09.10.2007

Character sheet
KOckica sudbine: 1

Trazim neke opasne strategije i RPG-ove Empty
PočaljiNaslov: Trazim neke opasne strategije i RPG-ove   Trazim neke opasne strategije i RPG-ove Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 1:46 am

Ljudi pomagajte osecam kako mi kopni mozak.samo nista novije jer mi masina to nece podrzati.unapred hvala
Nazad na vrh Ići dole
http://www.izvorimagije.com
Thorax
Prolaynik
Prolaynik
Thorax


Broj poruka : 2
Godina : 35
Datum upisa : 02.12.2007

Trazim neke opasne strategije i RPG-ove Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim neke opasne strategije i RPG-ove   Trazim neke opasne strategije i RPG-ove Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 11:48 pm

Probaj Warhammer 40k Dawn of War, ta strategija ti je oooopasno dobra (a pogotovo ako instalirash i expanziju Dark Crusade). Ta igra moze da ti radi na mashini sa 64mb karticom graf., i 256mb RAM-a. Shto se RPG-ova tice tu je stwar maaalkice loshija. Ako te zanimaju MMORPG-ovi onda morash da unapredish mashinu i ,narawno,posedujesh ADSL konekciju. U sluchaju da posedujesh nawedeno prichekaj Februar 2008 i kupi Warhammer Age of Reckoning, poshto WoW sucks baad, a ukoliko zelish da igrash neki single-player RPG dobar izbor ti je Hellgate : London ( narawno,za njega ti treba mashina srednje klase ali wredi). Predpostawljam da si wec odigrao skoro swe stare RPG-ove kad tako krizirash a ukoliko nisi probaj Fallout i Fallout 2. Eto toliko od mene, nadam se da sam ti bio od koristi Surprised
Nazad na vrh Ići dole
Atriann
Svakodnevni gost
Svakodnevni gost
Atriann


Broj poruka : 78
Godina : 38
Location : Strig,Valakija
Datum upisa : 09.10.2007

Character sheet
KOckica sudbine: 1

Trazim neke opasne strategije i RPG-ove Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim neke opasne strategije i RPG-ove   Trazim neke opasne strategije i RPG-ove Icon_minitimePon Dec 03, 2007 12:23 am

Naravno da sam ih igrao(stare RPG)i dobar ti je predlog WH 40K,samo jos da nadjem nekog ko ga ima...Ima li ko ovu igricu?!!!??Oj ljudiiiiii,javite seeee!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.izvorimagije.com
yoip
Admin
yoip


Broj poruka : 157
Godina : 38
Datum upisa : 09.10.2007

Character sheet
KOckica sudbine: 4

Trazim neke opasne strategije i RPG-ove Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim neke opasne strategije i RPG-ove   Trazim neke opasne strategije i RPG-ove Icon_minitimePon Dec 03, 2007 12:42 am

KOj zna!Daj da cimamo mladju za onaj WH prvi koj smo igrali Smile
Jaoj kako je ono dobra igrica!
Nazad na vrh Ići dole
https://veseligoblin.serbianforum.info
Thomas_Mace
Prolaynik
Prolaynik
Thomas_Mace


Broj poruka : 5
Datum upisa : 01.12.2007

Trazim neke opasne strategije i RPG-ove Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim neke opasne strategije i RPG-ove   Trazim neke opasne strategije i RPG-ove Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 1:06 am

Probaj Divine divinity, planescape torment, sistem shock, KOTOR (knights of the old republic), bards tale ovo su ti sv elegende rpga obavezno probati
Nazad na vrh Ići dole
Atriann
Svakodnevni gost
Svakodnevni gost
Atriann


Broj poruka : 78
Godina : 38
Location : Strig,Valakija
Datum upisa : 09.10.2007

Character sheet
KOckica sudbine: 1

Trazim neke opasne strategije i RPG-ove Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim neke opasne strategije i RPG-ove   Trazim neke opasne strategije i RPG-ove Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 3:36 am

Sve sam ih presao vise puta,sem Bard's Tale koji nisam ni igrao,ali kljucan problem je...IMA LI IKO TE IGRICE?!?Ajde ljudi posudite mi nesto,osecam kako mi mozak skripi... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.izvorimagije.com
Orangeweed
Svakodnevni gost
Svakodnevni gost
Orangeweed


Broj poruka : 68
Datum upisa : 13.10.2007

Trazim neke opasne strategije i RPG-ove Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim neke opasne strategije i RPG-ove   Trazim neke opasne strategije i RPG-ove Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 11:01 pm

imam ja The bard's tale...onako nije losa za ubijanje vremena...!!!..najvise mi se u igri svidjaju shasavi kometari..i intro pesmice koje su totalno debilske...!!!
Ako hozes da ga probas narezacu ti..ali narvno podseti me Very Happy
Ako hoces neki dobar RPg a da nije zahtevan ..uzmi Morrowind - elder scrolls III..strasna igra a i nje preterano zahtevna tako da ces moci da je igras sigurno,ako do sada nisi

Klikni na neku od igrica da odes na zwanican sajt...Ovaj bards tale sajt je sashav skroz lol!...prbajte da stavite kursor ribi na sise Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trazim neke opasne strategije i RPG-ove Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim neke opasne strategije i RPG-ove   Trazim neke opasne strategije i RPG-ove Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Trazim neke opasne strategije i RPG-ove
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Veseli Goblin :: Druženje :: Kompjuterske igre-
Skoči na: